Шампион Машки Трибленд Варсити маица

Шампион Машки Трибленд Варсити маица

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Размислете надвор од салата! Шампион Автентични Оригинали се атлетски носат класици ажурирани со најновите во ткаенина и мода. Модел носи големина М. ребрести екипажот. Кратки ракави со разновидни ленти. Ознака-слободен назад за дополнителна удобност. Засилено шиење на ракавите и полите. Супер-меко чувство. 60% Полиестер/30% Памук/10% Вискоза. Машина за перење. Увезени. Шампион Три-Мешавина Универзитетска Маица За Мажи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата