Адирондак Џермејн Цветни Тркач Килим, Слонова Коска Виолетова, 2 '6 8'

Адирондак Џермејн Цветни Тркач Килим, Слонова Коска Виолетова, 2 '6 8'

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Големина : 2' 6" х 8 ' Тркач. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Изработени од подобрени полипропиленски предива, Килимите Адирондак истражуваат стилски прекумерна боја и антички изглед, давајќи впечатливи модни изјави во секоја просторија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата