Кобленц® Чекм-Пб 1. Литар Кујна Магија Колекција Цитрус Соковник

Кобленц® Чекм-Пб 1. Литар Кујна Магија Колекција Цитрус Соковник

Во магацинот.
DEN 1584.00
Тековен:

Лесно правете свеж сок дома со 1,2 Литарската Колекција На Магија Кобленц Кујна Соковник Од Цитрус! Сок портокали, лимони, лимес и многу повеќе! Малиот и голем конус ја извлекува максималната количина сок. Отстранливата тегла ја крева основата за итно сервирање. Отстранлива тегла. Мал и голем конус соковник за различни големини на цитрус. целосна екстракција на сок. Нерѓосувачки челик домување. Лесно чистење. Тивка операција. 40 вати. Бело.

Параметри на производот

Стоката во категоријата