Чудо нација момчиња тенок плетен тексас фармерки, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња тенок плетен тексас фармерки, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Во магацинот.
DEN 255.68
Тековен:

Одличен пар тенок плетен тексас фармерки од Wonder Nation брзо ќе стане пар во гардеробата на вашето момче. Дизајнирани со прилагодлива половината за флексибилна удобност, овие фармерки лесно го одведуваат од училницата до игралиштето. Исклучиво на. Материјал : 78% памук/20% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 фармерки. Вклопување : тенок вклопување преку седиштето и бутот; директно отворање на нозете. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : прилагодлива половината; Истегнете ткаенина за удобност. Тенок плетен тексас фармерки на момчињата од Wonder Nation.

Параметри на производот

Стоката во категоријата