24 Вештачки Собрани И Ладен Мешан Бор Божиќен Венец

24 Вештачки Собрани И Ладен Мешан Бор Божиќен Венец

Во магацинот.
DEN 566.08
Тековен:

п>дали сакате да имате зимска земја на чудата во вашиот дом за време на сезоната на празници? Овој Божиќен венец е совршена опција да го добиете тој изглед во вашиот дом. Со допир бакнат со мраз заедно со снег што се собира и замрзнува бели снежни топки и бобинки овој венец сето тоа го спојува за вашиот дом! Карактеристики : Вештачки Бор Божиќен Венец Доаѓа со автентични борови шишарки Големи И мали бели меки топчести орнаменти Бели собрани бобинки Повеќе видови Бор и еукалиптус вклучени во овој Венец венец измерен Од најоддалечениот врв До најоддалечениот Врв Димензии : 6"H x 24" Дијаметар Материјал(и) : пластична дрвена белешка : Гранките се компресирани за испорака и треба да се издуваат по пристигнувањето за да изгледаат како фотографијата. Вештачки Бор Божиќен Венец. Основата на венецот е направена со автентични борови гранки. Доаѓа со меки бели топчиња од вештачки снег со повеќе големини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата