Без граници јуниорите плетете чипка нагоре

Без граници јуниорите плетете чипка нагоре

Во магацинот.
DEN 319.68
Тековен:

Овој забавен плетен врв од без граници има слоевит изглед како да ја надмине вашата игра во стилот на обични ноќи надвор. Со детали од тантела, овој плетен џемпер може да се облече нагоре или надолу, носена под симпатична тексас јакна или самостојно со омилен пар слаби фармерки. Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : Висок врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за чипка однапред; Ребрестиот плетено тело; Изгледот на сличен слој. Плеска чипка на јуниорите нагоре од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата