Сафир и дијамант во Стерлинг Сребрена и 18К златен брановиден прстен

Сафир и дијамант во Стерлинг Сребрена и 18К златен брановиден прстен

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Подобрете го изгледот на која било облека со SL колекцијата Сафир и Дијамант во Стерлинг Сребрена и 18 K златен брановиден прстен. Овој прстен се одликува со сребрена лента со брановиден дизајн и пенливи дијаманти и сафири во поставка за пас. SL колекција Сафир и Дијамант во Стерлинг Сребрена и 18К златен брановиден прстен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата