Инктастично Враќање На Училиште Пред-К Бигфут Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастично Враќање На Училиште Пред-К Бигфут Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Назад На Училиште Пред-К Бигфут Мало Дете Маица. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастично Враќање На Училиште Пред-К Бигфут Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс 0040 Црна 7. Назад На Училиште Пред-К Бигфут Мало Дете Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. предучилишна пред к криенка барај учи научи качување симпатична смешна вдлабнатина уметничка крзнена насмевка совршен подарок подарок рјм детска облека за деца од предучилишна возраст.

Параметри на производот

Стоката во категоријата