Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Кутија За Сува Торба Дизајнирана За Совршено Вклопување За Сите Други Паметни Телефони До 7 - Случаи-Ме

Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Кутија За Сува Торба Дизајнирана За Совршено Вклопување За Сите

Во магацинот.
DEN 217.44
Тековен:

Урбанкс Универзална Водоотпорна Телефонска Торбичка Кутија За Суви Торби За Мобилни Телефони Дизајнирана За Чест Play6 T Pro Совршено Одговара За Сите Други Паметни Телефони До 7" - 3 Случаи - Мешани Бои. ЕКСТРА ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА-Компатибилна со сите паметни телефони под 7 инчи, како што се i Phone 13/12 Pro Max, 13/12/11 Pro, 11 Max, 13,12,11, Samsung Galaxy S21 Ultra S21+ S21 S20, Google Pixel 6 5,итн. ЧУВСТВИТЕЛЕН ЕКРАН-ДОПИР - ова водоотпорно куќиште има спојка за прицврстување и систем за заптивка за заклучување што обезбедува целосна заштита од рамномерна бура. Целосна Заштита-Наменета За подводни, пливачи, сурфери и нуркачи. Оваа водоотпорна торба не само што може да го заштити вашиот телефон, туку и рачниот пасош, картички или готовина. Пријателски Потсетник : * ве Молиме држете се подалеку од остри предмети. * Мобилниот телефон може да претрпи хидрауличен притисок под одредена длабочина на вода, што ќе влијае на работата на екранот на допир. Ве молиме фотографирајте со копчиња за јачина на звук. * Лесен за ракување со функциите на екранот на допир, но не и за ОТПЕЧАТОК од прст на ДОПИР. Можете да го разбудите телефонот со копче за вклучување или да ја користите функцијата"Подигни за Да Се Разбудиш" : Поставување - >Екран сепак, одредени телефони со голем екран бараат отстранување на заштитниот капак. Чувајте ЈА Вашата Чест 9 ПАТИ Сува И заштитена на плажа, базени, риболов, пливање, пловење со брод, кајак, нуркање и активности во воден парк. Оваа водоотпорна сува торба е одлична и за заштита на вашата кредитна картичка, паричник или пари. * Исчистете Го Прозорецот и од предната и од задната страна, совршен за фотографирање, видеа и проверка на е-пошта • • 100 стапки Ipx8 Сертифициран водоотпорен; Нуди водоотпорна / снежна / нечистотија заштита за вашиот уред додека ја одржува функционалноста на екранот на допир. • Компатибилен со уреди до 3,35 x 6,69 инчи (јасен прозорец 3,2 x 6,37 инчи); Доаѓа со ремен за вратот за практично носење. * Има едноставен пристап за прицврстување и заклучување, лесен за чување вода, снег, прашина, песок и нечистотија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата