Bzdaisy 15 Лаптоп Ранец Со Наруто Синџир Деко За Двете Деца И Возрасни Унисе за деца Тинејџерски

Bzdaisy 15 Лаптоп Ранец Со Наруто Синџир Деко За Двете Деца И Возрасни Унисе за деца Тинејџерски

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Материјал : водоотпорна полиестерска ткаенина. Одделот за лаптоп во ранецот може да собере лаптоп од 15,6 инчи. USB порта за полнење : Надворешна USB порта за полнење, погодно за полнење на телефонот без отворање на ранецот. Внатре-поврзете ја сопствената банка за напојување, надвор-поврзете ГО ВАШИОТ USB кабел. Приклучок за слушалки : можете да ја слушате вашата омилена музика во движење без раце. Специјално дизајниран за љубителите на аниме. Тоа е одличен подарок за пријателите и децата. Унисекс, за Тинејџер подгответе го вашето дете за училиште со овој ранец со Тематика Наруто! Голем капацитет за книги и лаптоп, одличен за патување и спортови на отворено. Модерен дизајн. Подгответе го вашиот мал нинџа за училиште со нашиот цртан ранец со Тематика Наруто! Привлечен дизајн и пространи прегради за сите нивни најважни работи. Училишна торба наруто, аниме ранец, ранец за лаптоп, РАНЕЦ ЗА ПОЛНЕЊЕ УСБ, торба за заштита на компјутер. ранец со двојни странични џебови, ранец за украсување синџири, ранец Со Теми Наруто, популарна училишна торба за аниме, детски ранец, ранец назад во училиште, трендовска училишна торба, стилски ранец за лаптоп, модерен ранец за аниме. Големина : 17,72" х 12,60" х 5,91 " ве Молиме изберете ја шемата што ви се допаѓа и додајте ја во количката.

Параметри на производот

Стоката во категоријата