Brinley Co. женски сандала за клин-бек

Brinley Co. женски сандала за клин-бек

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Сончевите денови се на хоризонтот! Компанијата Rayanne By Brinley е совршена за топло време со отворен пети и детали за крцкање. Покриената клин -потпетица го воздигнува изгледот, а стриината нуди флексибилно вклопување. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата