Здраво-линија подарок соларно стакло тиркизен паун пердуви птици бања со штанд

Здраво-линија подарок соларно стакло тиркизен паун пердуви птици бања со штанд

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Зачудувачки дизајнирана со голема шарена чинија, оваа птичја бања, во која има тиркизна спирала од пердув од паун, ќе ги привлече вашите птици во задниот двор со часови на задоволство од гледање. Оваа шарена стаклена чаша за птици обезбедува засолниште за сите видови птици, а исто така додава и поп боја на вашиот простор за живеење на отворено, двор или тревник. Одликувајќи се со повеќебоен дизајн со спирала со пердуви од паун, оваа стилска декорација на тревникот создава визуелен интерес за вашата област на отворено. Пополнете ја оваа плоча со вода со вода или со семе за да ја претворите во шарен фидер. Конструирано од цврсто и еластично стакло со вклучен метален штанд, садот за птици се гради со години квалитетна употреба на отворено. LED соларно напојување. Сложени детали и занаетчиство. Совршено за вашиот дом и градина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата