Славни розови девојки бесконечна истегнување манжетна глуждот слаби, големини 7-12

Славни розови девојки бесконечна истегнување манжетна глуждот слаби, големини 7-12

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Познати розови девојки бесконечни тексас тексас ролна манжетната на глувците слаби фармерки се прават со нашиот супер мек, супер истегнување тексас и имаат двојно ролна манжетна за да можат да се носат валани за должина на глуждот или да се тркалаат за целосна должина. Среден пораст. Слаби одговара. Основен 5 стајлинг на џеб. Валани детали за манжетната. 23 "inseam се тркалаше. 25" Inseam Uncoled. 3 функционални предни џебови. 2 џебови. Поштенски мува со затворање на копчињата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата