Изведба на машка предност Шифли кратко

Изведба на машка предност Шифли кратко

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Наутички вибрации. Овие шорцеви за отпечатоци од едриличари се направени за удобност со памучна ткаенина и класични детали. Нивниот дизајн што може да се мие на машината значи дека можете да прескокнете патувања до чистачот за сушење. Истегнување ткаенина е удобна и лесна за движење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата