Indigood Slim Fit Jean на Wrangler Boy With со прилагодување на половината, големини - тенок, редовен и хаски

Indigood Slim Fit Jean на Wrangler Boy With со прилагодување на половината, големини - тенок, редовен и хаски

Во магацинот.
DEN 255.68
Тековен:

Indigood Slim Fit Jean на Wrangler Boy со прилагодување на вклопувањето на половината, големини 4 - 16 тенок, редовно големини за затворање на копчињата 8 & нагоре. Произведено со употреба на одржлива индиго боја - 100% помалку вода од конвенционалниот тексас на умирање. 98% памук / 2% спандекс. Стил #112325869.

Параметри на производот

Стоката во категоријата