Добро ткаени глобални богатства Земја 2 '2'7 Модерен потресен гроздобер медалјон беж дормат акцент килим

Добро ткаени глобални богатства Земја 2 '2'7 Модерен потресен гроздобер медалјон беж дормат акцент килим

Во магацинот.
DEN 3664.00
Тековен:

Деликатна рамнотежа помеѓу живописни бои и покори, неутрални тонови ги дефинира глобалните богатства. Заситени, вселенски обоени предива од црвена, сина и жолта контраст со поедноставни слонова коска, плитки и тапи на палетата. Кога се комбинираат со намерни вознемирувачки и традиционални ориентални обрасци, резултатот е класичен дизајн со модерен аспект. Низок куп кадифено мек полиестер дава неверојатно мазно чувство и бујниот изглед. Природниот памучен раб го става завршниот допир на овие ремек -дела за квалитет на наследство. Мека, ниска висина на купот 0,25 ". 100% полиестерска моќност се наomи во мисирка. Занаетчиски килими за квалитет, секоја машина ткаена со природен раб. Просторот обоен полиестерски куп има суптилни бои и прекрасен сјај. 100% памучна поддршка е безбедна за дрвени подови. Екстремно. Издржлив и многу лесен за чистење, направен да трае со години.

Параметри на производот

Стоката во категоријата