Забава за забава за деца со деца на момчиња, иконски затнат за бетмен

Забава за забава за деца со деца на момчиња, иконски затнат за бетмен

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Еве добредојдено враќање на иконскиот Бетмен? Сите знаеме и сакаме, пролетајќи во акција на овие нови затнувања. Забавни лабораториски стилови на Crocs имаат оригинална графика богата со ликови, лиценцирани ликови од популарни забави и други инспирирани дизајни за да им помогнат на децата да се изразат и да ангажираат нови пријатели. Во забавната лабораторија, ги гледаме чевлите како празно платно, место за создавање позабавно за малите. Повратни ленти за потпетици што им овозможуваат да избираат помеѓу стилови на затнување и слајд. Горечи со возбудлива нова графика каде децата можат да комуницираат со нив. Прилагодено со ibиббиц? шарм. Крослит? Надворешни пени за подобра влечење, поддршка и целодневна удобност. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени. ? & © DC Comics.

Параметри на производот

Стоката во категоријата