Каролини Богатства An1201co Teal Лента За Свесност За Рак На Јајниците Керамички Украс во, разнобојни

Каролини Богатства An1201co Teal Лента За Свесност За Рак На Јајниците Керамички Украс во, разнобојни

Во магацинот.
DEN 214.08
Тековен:

Каролини Богатства An1201co1 Teal Лента За Свесност За Рак На Јајниците керамички Украс 3 инчи, разнобојна Лента Од Чај за Керамички Украс за Свесност За Рак на Јајниците. Порцелан Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Овој сјаен бел керамички украс е одличен За Божиќ. Вклучен е мал златен кабел за закачување. Задниот дел на украсот е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Ова е сјајна површина, затоа проверете дали дозволувате секоја персонализација добро да се исуши пред да ја тестирате областа. Персонализирајте со датум, годината порака до пријател или дури и името на миленичињата. Одличен празничен подарок или предмет за подарок за наследство._x000 B_ Порцелан Круг. 2.8125 инчен дијаметар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата