Војна на ѕвездите: Мандалориската Сезона-Боба Фет Ѕид Постер со Притискање, 14.725 22.375

Војна на ѕвездите: Мандалориската Сезона-Боба Фет Ѕид Постер со Притискање, 14.725 22.375

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Мандалориската Сезона 2 - Боба Фет Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Мандалориската Сезона 2 - Боба Фет Ѕид Постер Со Pushpins : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Параметри на производот

Стоката во категоријата