Сребрена Орда Кингфишер #3

Сребрена Орда Кингфишер 3

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Овие екстремно лесни лажици произведуваат заводливо нишање на кое рибите не можат да одолеат. Тие се ефикасни кај бројни слатководни и морски видови, особено лососот и штуката. Сребрена Орда Кингфишер #3 : Исклучително мала тежина. Ефикасно за бројни слатководни и морски видови. Приближно 3" во должина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата