Бахман Возови Хо Скала Томас & Пријатели Проблематично Камион # Воз

Бахман Возови Хо Скала Томас & Пријатели Проблематично Камион Воз

Во магацинот.
DEN 479.52
Тековен:

THOMAS & MINDRESSOME TROBLESOME КАМИОН #1-Ho Скала. Проблематичните Камиони се расколниците на железницата На Сер Тофам Хат кои уживаат во предизвикувањето проблеми за кој мотор треба да ги повлече. Бучни и глупави, многу зборуваат и не внимаваат што прават. Проблематичните Камиони се всушност вагони со мешана стока, така што тие можат да се користат во сите области на островот, но особено уживаат да предизвикуваат проблеми во рудниците за јаглен и каменоломите. Бахман внимателно ги репродуцира вашите омилени ликови на томас И Пријатели во хо скала.  Сите возен парк карактеристики реални карактер лица (каде што е применливо), високо детални, реални пластични школки тело, сите метални тркала, и меѓународен стил кука-и-јамка спојки. Проблематичен Камион 1 е карго автомобил во стилот на штица дизајниран да носи товари. Одликувајќи се со детален карактер лице и реална школка на телото. Целосно метални тркала со фабрички инсталирани спојки за куки и јамки во меѓународен стил. Работи на Бахман Хо Скала Е-З Песна, И Е Компатибилен со сите популарни брендови на ХО песна. Проблематичен Камион 1 е совршен додаток на вашата колекција Томас и Пријатели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата