Шатор На Плажа Лидор Засолниште За Сонце Пренослив Ветроупорен Скокачки Сенка Инстант Чадор За Плажа

Шатор На Плажа Лидор Засолниште За Сонце Пренослив Ветроупорен Скокачки Сенка Инстант Чадор За Плажа

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Овој шатор на плажа е со димензии 96 "x102" x52 " H што удобно одговара на целото ваше семејство до 4 возрасни, деца и домашни миленици. Се користи како крошна, чадор за плажа или шатор за сонце, може да обезбеди ладна, целодневна сенка во паркот, плажата, езерото, кампувањето и така натаму. НОВА ВЕРЗИЈА НА ПАТЕНТИРАН АВТОМАТСКИ ШАТОР ЗА плажа СО ОТВОРЕНА сончева сенка на Пазарот : ЕКСТРА ГОЛЕМ за целото семејство. ЗАТВОРЕНАТА ПРЕДНА СТРАНА ви дава удобен простор за приватност. Патент ВО очекување центар механички систем на врвот, кои го прават шатор отворен само по себе без напор. ИНОВАТИВЕН ДИЗАЈН : 50+ UPF ув заштита и водоотпорна ткаенина за ѕидови и под. 3 страна навивам мрежа прозорец обезбедува одлична вентилација. Вклучува 3 џебови од песок, 4 колци и 4 вреќи со песок. Ова скокачко засолниште за сонце на плажа е ветроупорно до 25 милји на час. СУПЕР ЛЕСНО НАГОРЕ И НАДОЛУ : ова засолниште за сонце на шатор на плажа се појавува автоматски веднаш во секунда. Поставува помалку од 30 секунди. Се преклопува практично, со 2 спојки за раце на врвот два столба, во пространа пренослива торба за носење, нема потреба да се борите со овој преклопен шатор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата