Дики Момци Иконски Обичен Реверзибилен Појас, Големини S-XL

Дики Момци Иконски Обичен Реверзибилен Појас, Големини S-XL

Во магацинот.
DEN 256.00
Тековен:

Името На брендот Дики е синоним за работна облека, цврста и изградена да трае. Овој појас одговара на името на дики и додава малку талент со дополнителните шевови. Двострано : реверзибилна конструкција со вртлива брава за лесно враќање од едната на другата страна. Повлечете ја облеката на бравата на шарката додека ја ротирате и вратете ја на место за да го користите ременот на еден или друг начин. Идеално Вклопување : за најдобро вклопување, нарачајте големина 2" поголема од големината на половината. Ширината на ременот е 1 3/16". Одговара од големина 22" до 36". Прицврстете Ја бравата : крајната класична елегантна тока за подобро прилагодување на ременот што ги држи вашите панталони на место.

Параметри на производот

Стоката во категоријата