Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум-Обложен Дијамант И Чаден Кварцен Прстен

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум-Обложен Дијамант И Чаден Кварцен Прстен

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Создадете убава изјава со овој впечатлив дијамантски и скапоцен камен прстен. Изработен од квалитетно сребро со позлата на родиум, овој елегантен прстен држи зачаден кварц заедно со треперливи дијаманти кои формираат елегантен дизајн. Овој прстен е достапен во големина на прст 5, скапоцените камења тежат 2,73 cttw, а ширината на опсегот е 2mm.Метална Тежина : 3,53 Gramsjewelly Тип : Fine Ring Стил : Скапоцен камен И Дијамант Ring Gender : Женски метал : Sterling Silver Metal Боја : Бела Лента Ширина : 2mmring Големина : 5solidgemstone Детали : Тип : Чад Кварц Боја : Кафеава Форма : овална, тркалезна тежина : 2,72 cttwquanty : 1, 8 поставување накит : пронг, каналдијамонд детали : облик : тркалезна тежина : 0,02 Cttwquanty : 4 Поставување Накит : prongy вашиот предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Тајланд Стерлинг Сребро, родиум-обложени, Скапоцен Камен, Дијамант.

Параметри на производот

Стоката во категоријата