Глупави Пискачи Катарома Екстра Куче Играчка

Глупави Пискачи Катарома Екстра Куче Играчка

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Катарома Екстра Куче Играчкасе сте уморни од купување на истите стари гумени пискливи играчки со тапани?И ние сме!Веќе не мора вашето куче да страда со здодевни пискливи животински форми или слатки играчки што постојат засекогаш. На вашите кучиња им треба забава и смеа и во нивните животи! Sply Squeakers® се линија на забавни, креативни и смешни гумени пискливи играчки кои сигурно ќе ги натераат сите да зборуваат. Ги поместивме границите на нашата имагинација за да ви ја донесеме оваа серија на единствени играчки. Тие сигурно ќе ви донесат на вас и на вашето куче тони забава и смеа. Најдобар подарок за најдобриот пријател на човекот. 100% Винил Куче Играчка. Забава за кучиња од сите големини. Наменет за интерактивна игра, а не за џвакање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата