Нане Четириаголник Делукс Фланелен Вграден Лист За Креветче

Нане Четириаголник Делукс Фланелен Вграден Лист За Креветче

Во магацинот.
DEN 127.84
Тековен:

Нане Четириаголник Делукс Фланелен Вграден Лист За Креветчиња Тренд Лабораторија Делукс Фланелен Вградени Листови За Креветчиња се пријатни и стилски. Нашиот мек 100% памучен фланелен лист Од четирифолија од Нане се одликува со печатење на мотив од четирифолија во нане и бело. Нашите луксузни џебови длабоки 10 инчи и еластични со целосна должина нудат посигурно вклопување на стандардните душеци за креветчиња. Листовите се перат во машина. Дополнителни бои, отпечатоци и Луксузни фланелни производи Од Лабораторијата Тренд се продаваат одделно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата