Руда Меѓународен Бренд Мебел 63 Кат Светилка Во Челична Боја

Руда Меѓународен Бренд Мебел 63 Кат Светилка Во Челична Боја

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Направете неверојатна изјава за дизајн во вашиот дом со оваа пенлива подна ламба. Внесува повеќе слоеви убавина во вашиот декор додека ја осветлува вашата соба. Ќе цените како оваа прекрасна светилка лесно се вклопува во секој простор што го посакувате. Со својот софистициран дизајн можете да додадете допир на елеганција до вашиот тросед или омилен стол што сигурно ќе остави траен впечаток. Топлиот богат сјај на оваа светилка е навистина глетка за гледање во вашиот дом. Светилката е безвременско богатство што треба да се поседува со гордост.Оваа подна ламба има стилска четкана метална основа што прави шармантен акцент на која било room.It е на врвот со бела ленена нијанса и е интегриран со двоен синџир повлекува за дополнителна елегантна привлечност кон неговиот класичен стил.Светилката доаѓа со сребрена завршница која ќе го надополни секој декор.Неговата цврста челична конструкција обезбедува трајна life.It користи стандардна сијалица од 150 Вати која не е вклучена.Светилката бара едноставно склопување без потреба од алатки.Димензии : 17 "L x 17" W x 63 " H. ORE1221 Карактеристики Подна ламба. Материјал за сенка : Лен. Материјал на телото : Челик. Класичен стил. Стилска, четкана метална основа. Силвертон заврши. Основна Завршница : Четкан никел. Материјал : Метал. Број На Светла : 2. Материјал За Сенка : Метал/Ткаенина. Димензии Вкупна Тежина : 25 килограми. Вкупна Висина-Врвот До Дното : 63". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 7.5". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 7.5". Спецификации Комерцијални Или Станбени Сертификати : Да.

Параметри на производот

Стоката во категоријата