Снежана Ламᅢᄅ Делукс Дете Ноќта На Вештерките Костим

Снежана Ламᅢᄅ Делукс Дете Ноќта На Вештерките Костим

Во магацинот.
DEN 479.84
Тековен:

Нека вашата мала принцеза биде животот на забавата со Овој Снежно Бел Костим За Ноќта на Вештерките. Таа ќе ужива да стане овој симпатичен лик од популарниот филм. Костимот за Ноќта на Вештерките на ова дете вклучува врв со надуени ракави, жолт фустан од лам, камео и јака со карактер, кошула и координативна лента за глава со лак. Изработен е од полиестер, овозможувајќи повеќе додека сте надвор и околу. Овој ламᅢᄅ луксузниот костим За Ноќта на Вештерките доаѓа во различни големини и е лесен за нега. Само додадете црвени влечки, црна перика, шминка и јаболко и вашето малечко ќе биде подготвено за трик или лекување. Овој костим е идеален за Ноќта на Вештерките, училишни претстави, реконструкции на ликови, забави и други забавни свечености.Поради сезонскиот волумен, внимателно разгледајте ги опциите за датум на испорака/испорака. Снежана ламᅢᄅ луксузен Костим За Ноќта на Вештерките За Деца : Вклучува Снежно Бел Врв со жолт лам dress фустан, камео и јака, кошула и лента за глава. Содржина на ткаенина : полиестер. Рачно миење во ладна вода; не пеглајте. Големина : дете девојка. Чевли, перика и јаболко не се вклучени. Дете Ноќта На Вештерките костим карактеристики Снежана на камео. Поттикнува имагинативна игра. Идеален за Ноќта на Вештерките, училишни претстави, дотерување денови и забави со костими во текот на целата година. ламᅢᄅ делукс костимот за ноќта на вештерките е достапен во различни големини. Прекрасно за љубителите на симпатичната принцеза. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини. Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини.Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

Параметри на производот

Стоката во категоријата