36 60 30 Капучино, Црно, Шупливо Јадро, Честички, Метална Трпезариска Маса

36 60 30 Капучино, Црно, Шупливо Јадро, Честички, Метална Трпезариска Маса

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Надградете ја вашата трпезарија со тоа што ќе и дадете допир на час со оваа современа трпезариска маса. Има елегантен и елегантен дизајн кој дефинитивно ќе го диверзифицира вашиот ентериер и ќе го отстрани секој навестување на монотонија. Да не зборуваме за тоа колку е очигледно добро направено. Оваа трпезариска маса е вешто изработена од МДФ, честички и метал, и е фантастична за правење на местото поживо. Исто така е многу практично покрај тоа што се истакнува со својот изглед, а има и шупливо јадро. Што се однесува до мерењата, тие се 30' за висина, 36' за ширина и 60' за длабочина, а тежи 51 килограм. Со оваа трпезариска маса, ќе добиете топло и привлечно парче за вашата дневна соба, спална соба или трпезарија. 36" х 60" х 30 " Капучино, Црно, Шупливо Јадро, Честички, Метална Трпезариска Маса.

Параметри на производот

Стоката во категоријата