Ткаени патеки геометриска лента лумбална перница, 14 36

Ткаени патеки геометриска лента лумбална перница, 14 36

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Наменета за возбуда, нашата колекција на перници ќе додаде сложени дизајни за мајсторство и пријатни очи во секоја просторија. Со сложена геометриска дизајн, оваа перница сигурно ќе го привлече окото. Класичното боење го прави лесен додаток на вашиот простор, исто така. Меко на допир, ставете го на кревет или кауч за подобрување на домот. Рачно изработен со клиентот во умот, нема компромис за удобност и стил со линијата за перници што ја создаваме. Вклучува перница : 14 in. L x 36 in. W Made од 60% памук и 40% полиестер. Вклучува капа на перница со патент и вметнување полиестер. Рачно изработено во Индија. Идеално парче акцент за да го врзувате декор заедно . место чисто. Забележете : Сликите може да варираат како резултат на разликите во компјутерските монитори, некои бои може да варираат малку.

Параметри на производот

Стоката во категоријата