Климсон Оз Двоен wallиден акрилик Тумблер со моси даб камо

Климсон Оз Двоен wallиден акрилик Тумблер со моси даб камо

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Нашиот најголем патнички патник досега, нејзината цврста, ергономска, двојна wallида, чиста акрилична конструкција е исто толку практична колку и е убава. Однесете го со себе во теретана или на вашиот начин да работите. Карактеристиките вклучуваат повеќекратна слама, капакот на завртката со корисна капа за прицврстување и метални графики од 360 степени. Се вклопува буквално секое носител на возило или салата за чаши. NCAA Clemson 24 мл Двоен wallид акрилен Тумблер со моси даб Камо : 24 мл Двоен wallиден акрилен тумб со слама. Лого на тимот на Моси Оук Камо. Издржлив.

Параметри на производот

Стоката во категоријата