Организаторија за каросерија, панталони и капа, комплет за облека

Организаторија за каросерија, панталони и капа, комплет за облека

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Ставете насмевка на лицето на вашето мало девојче со овој сет на Плеет од 3 парчиња Гербер! Гербер нуди спектакуларна вредност со извонреден квалитет на кој можете да му верувате на вашето бебе. Оваа подготвена за носење облека е комплетно со еден каросерија за кратки ракави на Гербер, панталони за половината на хартиена торба и капаче за појавување. Сите три парчиња имаат симпатични дизајни инспирирани од фламинго во координирање на бои за без мускули без гужва облека што е подготвена за носење кога сте. Без разлика дали сте излеголе надвор за еден ден забава во паркот, застанувајќи на посета на баба, или само водење на работи, оваа облека е сигурно дека ќе биде омилена! Бебето ќе се чувствува кул и удобно додека е надвор и благодарение на меките, 100% ткаенини со ребра од памук и памук. Со пригодното затворање на предниот дел од предниот дел од предниот дел од предниот дел, промените во пелена се ветре. Вие нема да морате да нагласувате за какви било излевања или несреќи во оваа облека, бидејќи сите парчиња се машини што се мијат и фен за дополнителна практичност и мир на умот. Доаѓа со еден каросерија за кратки ракави на Гербер, активни панталони и капа. 100% памук/памучно ребро. Проширување на деколтето на рамото со скут за да помогне лесно да се повлече облеката над главата на бебето. Затворањето на дното на прилепување е погодно поставено повисоко пред себе. Уметнички дела на отпечаток / пуф. увезени. Машинско миење / сушење суво.

Параметри на производот

Стоката во категоријата