Лизгачи за класично сирење од бел замок, брои по пакет, 29. Оз

Лизгачи за класично сирење од бел замок, брои по пакет, 29. Оз

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Слајници за класично сирење од бело замок (8 - две пакувања), нето WT 29,28 мл. Некои луѓе велат дека оригиналниот лизгач е совршен и не може да биде на врвот. На овие луѓе им велиме : "Како за парче вкусно, мелото американско сирење? Само што го направивме повеќе задоволувачко и незаменливо. Лесно за загревање. Забавно е да се јаде.?, Овој пакет ви дава 16 лизгачи, така што секогаш ќе бидете секунди подалеку од совршената закуска, ручек или вечера. Пред училиште. Или доцна во ноќта. Обидете се со неколку парчиња кисели краставички за да го создадете истото искуство на замокот во вашиот дом. Од нашиот замок до вашиот замрзнувач. Тоа е она што го копнеете! � Лесно е да се загрее. Забавно е да се јаде . Поп -овие во микробранова печка и во секунди, имате топли и вкусни лизгачи; Не е потребно расчистување . желба. Вкусен. Незаменливо : 100% говедско и американско сирење со кромид на скара на бел замок со потпис. Следете ги упатствата за греење на задниот дел од кутијата. Додадете кисели краставички и вашите омилени мирудии за тоа свежо од вкусот на замокот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата