Приказна за Играчките на дизни и Пиксар Вонземјани Семејно Патување Забавен Одмор-Качулка За Пуловер За Возрасни-Прилагодено-Црвена Хедер

Приказна за Играчките на дизни и Пиксар Вонземјани Семејно Патување Забавен Одмор-Качулка За Пуловер За Возрасни-Прилагодено-Црвена

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Официјална Стока За Пиксар Маици За Семејно Патување На Дизни За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Машки Маици За Семејно Патување На Дизни; Женски Кошули За Семејно Патување На Дизни; Детски Маици За Семејно Патување На Дизни; Дуксери За Семејно Патување На Дизни; Маици За Семејно Патување На Дизни; Семејно Патување; Семејно патување; Семејно патување Прославете го вашето специјално семејно патување Во Дизниленд, Волт Дизни Ворлд или друга незаборавна дестинација за патување со оваа официјална маичка или Худи, Со Пораката "Семејно Патување Забава! заедно со тројца глупави зелени вонземјани со три очи од филмовите "Приказна За Играчките" На Дизни и Пиксар. Тоа е прекрасен начин за одбележување на семеен одмор или специјална пригода! Добијте множители за да одговараат и да се координираат Со Мама, Тато, Брат, Сестра, Вујко, Тетка, Братучед, Баба, Дедо и целото семејство за уште помагична забава. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност. Лесен, рингспун претходно намален француски тери. Ребрести манжетни и полите вклучуваат спандекс. Џерси наредени хауба. Координирање на кабелот за цртање со метални громови. Торбичка џеб. Странично зашиени. Сите покрие шевовите изградба. Голи потреби. 55% памук / 45% полиестер. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата