Сали Хансен Боја Терапија Боја На Ноктите, Ом Мојата Магента, 0. оз, лак За Нокти во Боја, Лак За Нокти, Бои за лак, Ресторативна, Формула За Масло Од Арган, Веднаш Ја На?

Сали Хансен Боја Терапија Боја На Ноктите, Ом Мојата Магента, 0. оз, лак За Нокти во Боја, Лак За Нокти, Бои за лак, Ресторативна,

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Сали Хансен Терапија Во Боја Ноктите Колоритно Хансен Терапија Во Боја Боја На Ноктите : Боја + Нега! Убавите бои натопени со масло од арган обезбедуваат интензивна исхрана.По употреба, 9 од 10 жени доживеале забележително подобрување на природните нокти. Во овој лак, ќе го најдете вашето ново одење со до 10 дена отпорност на бледнее, абење отпорно на чипови и интензивна исхрана за здрави нокти.Спарете со Горниот Слој за да го продолжите сјајот и абењето. Не заборавајте на маслото од кутикулите за веднаш поздрави нокти и кутикули. Боја терапија, прекрасна боја која се грижи додека носите! Патентираната формула за масло од арган ги хидрира и храни ноктите со здрав изглед. Сали Хансен Боја Терапија Боја На Ноктите Боја која се грижи додека носите. Интензивна Исхрана за здрав изглед на ноктите. До 10 дена Бледнее-доказ, Чип Отпорни На Абење. 9 од 10 Жени доживеале забележително подобрување на нивните природни нокти. Нашиот патентиран лак е натопен со масло од арган за да обезбеди хидратација и исхрана на ноктите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата