Хопкинс Решение За Влечење Рамно Возило До Ременот За Жици На Приколката; Претходно Жичен За Спојување На Пакетот За Влечење На Возилото; Одговара изберете: 1995 - ШЕВ

Хопкинс Решение За Влечење Рамно Возило До Ременот За Жици На Приколката; Претходно Жичен За Спојување На Пакетот За Влечење

Во магацинот.
DEN 214.24
Тековен:

Прицврстувач На жица За приколка4 Рамно Возило До Жици За Приколка4 Рамно Возило До Ремен За Жици На Приколката; Претходно Жичен За Спојување На Пакетот За Влечење На Возилото;КАРАКТЕРИСТИКИ : Приклучокот За Едноставни Жици Китутилизира ОЕМ Конектори ЗА Подобрено Вклопување И Отпорност На Временските Услови Вклучува Терминали Отпорни На Рамна Корозија На Страната На Возилото 4 И Пакет со маснотии За Спречување На Корозија Вклучува Чекор-По-Чекор Инструкции90 Дневна Гаранција Од Датумот На Оригинално Купувањехопкинс Е Лидер Во Производството, Дистрибуцијата И маркетингот На Квалитетни, Иновативни Додатоци За Влечење И Возила За Автомобилскиот Производител, Инсталатер, Рекреативен, Земјоделски И Комерцијален Корисник. Понудените решенија за производи вклучуваат : влечење електрични и р. в. нивоа; алатки за снег и мраз; алатки за чистење возила; самостојна промена на маслото и алатки за одржување течности; освежувачи на автомобилски воздух; организација на возила и производи за мобилни додатоци; производи за заштита на автомобили, вклучувајќи капаци за седишта, капаци на воланот, душеци за подови и нијанси на сонце; и решенија за безбедност на гумите. Хопкинс се стреми да го направи искуството на потрошувачите поедноставно и поисплатливо преку иновации и вредност. Следиме конзистентна филозофија, вклучувајќи : искористување на потрошувачките сознанија за да се поттикне иновацијата на производите, доставување вредност на крајниот корисник преку ефикасни производствени стратегии, одржување ригорозни мерки за контрола на квалитетот обезбедување врвни перформанси на производот и обезбедување врвна поддршка на потрошувачите преку посветен тим специјалисти за поддршка и мобилни/он-лајн ресурси. Приклучок Едноставно. Возило На Приколка Жици Конектор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата