Домашна Суштина Стан Амина Бербер Печатени Утешител Во Собата, Целосна Кралица, Сина

Домашна Суштина Стан Амина Бербер Печатени Утешител Во Собата, Целосна Кралица, Сина

Во магацинот.
DEN 719.84
Тековен:

Спијте во топла и пријатна удобност На Станот За Домашна Суштина Амина Бербер Печатени Утешител Во собата. Утешителот е направен од пријатен бербер со печатен изглед во боја на сина вратоврска и цврст син рикверц за да создаде мек и секојдневен изглед. Појавување на шамс (1 За БЛИЗНАК/Близнак XL Големини) совршено координирајте со утешителот за да го комплетирате комплетот берберски утешител. Хипоалергичното полиестерско полнење во утешителот обезбедува исклучителна топлина и удобност. Машина за перење за лесна нега, овој комплет за утешител со печатење бербер е совршен за да ве одржува дополнително топло и удобно во студено време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата