Креативна БАЊА МОРЕ54МУЛТ КРАЈБРЕЖНА КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ

Креативна БАЊА МОРЕ54МУЛТ КРАЈБРЕЖНА КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ

Во магацинот.
DEN 655.84
Тековен:

Карактеристики материјална Содржина-Пакет За Ресинказа - 1итем Димензија-9 3/4 х 9 3/4 х 12 1/4 инчи.Точка КОЦКА ФТ-Намастер Случај Пакет - 4мастер Картон Димензија-20.62 х 10.62 х 26 инчи.Господар Картон Коцка-3.30-SKU : CTVBP420.

Параметри на производот

Стоката во категоријата