Ада Дома Декор Мебел 11.8 Ниво Венге Весли Модерен Ѕид Полица

Ада Дома Декор Мебел 11.8 Ниво Венге Весли Модерен Ѕид Полица

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Оставете ја просторијата да го создаде дизајнот со нашата колекција на ѕидни полици Весли. Нашиот разноврсен дизајн овозможува да се создадат бројни опции за полици што овозможуваат оптимален простор потребен за внатрешен декор во секој дом или канцеларија. Овие издржливи полици, во традиционална Л-форма, доаѓаат во сет од 4 дела во кој секое парче има висина од 12,5 инчи со ширина од 11,8 инчи, истовремено обезбедувајќи 6,3 инчи простор за прикажување на домовите најценети богатства. 12.5" Х х 11.8" В х 6.3" Д. Ада Мебел За Домашен Декор 11.8 " 3 Ниво Венге Весли Модерната Ѕидна Полица е погодна за дневна соба, спална соба, канцеларија, кујна, бања и многу повеќе. Совршено се вклопува со секој стил на домашен декор. Создадена со издржливи материјали, секоја полица има предложена тежина до 13 килограми од вашите омилени книги, слики и украси. Гарантирано едноставно и брзо склопување со вклучен хардвер и водени упатства. Прекрасен модерен стил со примарна венге сенка. Направено со компресирано инженерско дрво за цврстина и издржливост, со долготрајна меламинска завршница од сите страни која е отпорна на влага и дамки. 3 Ниво Весли виси лебдечки полици погодни за дневна соба, трпезарија, спална соба, домашна канцеларија, фоаје, влез, кујна и бања. Упатства за нега : Избришете со влажна крпа. Собрана Димензија : 12,5" H x 11,8" W x 6,3" D. Собрана Тежина : 8 фунти. Ве молиме Запомнете : поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производи може малку да се разликуваат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата