Лидијаунистар Женски Влечки Клиренс, Женски Рамни Чевли Дами Плажа Сандали Лето Нелизгачки Каузални Влечки Црна 6

Лидијаунистар Женски Влечки Клиренс, Женски Рамни Чевли Дами Плажа Сандали Лето Нелизгачки Каузални Влечки Црна 6

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Женски Рамни Чевли Дами Плажа Сандали Лето Нелизгачки Причински Влечки карактеристики : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото 2. обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Пол : Женскисоодветни прилики : секојдневна сцена : надворешен, внатрешен стил : Стил На Секојдневна Облека : метод на Затворање На Устата на Риба : материјал за Лизгање : материјал за вештачка кожа : висина на гумена пета : 1,5 см/0,59"Пакет : 1 пар чевли (со исклучок на кутија за чевли)бидете внимателни : Поради различните бои прикажани од различни компјутери, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од горенаведената слика.Ознаката за големина на чевлите е кинеска големина.Топол потсетник : ве Молиме изберете ја големината според типот на стапалото за различна големина на чевли : 37 ЕУ : 37 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 6 Должина на Стапалото : 23,5 см/9,25" Дозвола За Женски Влечки, Женски Рамни Чевли Дамски Сандали На Плажа Летни Каузални Влечки Што Не се Лизгаат. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Производот претрпе строги процедури за производство, строго го контролира квалитетот и го споделува најдобриот квалитет на производот со нашите пријатели. Дозвола, Намалување На Цената. Дозвола За Женски Чевли. Жените Влечки Дозвола Под 5 5.00. Жените Влечки Дозвола Под 1 10.00. Жените Влечки Дозвола Под 1 15.00.

Параметри на производот

Стоката во категоријата