Вештачки Панел Од Шимшир, Ѕидни Панели ОД Жива Ограда УВ 20 20 ЗА Ограда

Вештачки Панел Од Шимшир, Ѕидни Панели ОД Жива Ограда УВ 20 20 ЗА Ограда

Во магацинот.
DEN 895.84
Тековен:

Опис На Производот. Вештачки Шимшир Хеџ Панели. Вештачкиот панел од шимшир има ув заштита. Направен е од лесен и полиетилен со висока густина. Издржливиот производ е опремен со ниско одржување и отпорност на временските услови. Цврстиот материјал е во согласност со одличен и живописен изглед. Обезбедени се дополнителни 100 патент врски и четири гроздови вештачко цвеќе. . Спецификации. Боја : Зелена. Материјал : 100% ЈП. Големина на производот : 20 х 20 инчи. Количина : 12 Парчиња. Вкупна Тежина : 11 килограми. Дебелина : 4 см/1,6 инчи. Испреплетени Конектори : 8. . Содржина На Пакетот. 12 х Вештачки Панел Од Шимшир. 100 х Поштенски Вратоврска. 4 х Вештачки Цвет. ●МАТЕРИЈАЛ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ● - Големина На Производот : 20 х 20"; Количина : 12 Парчиња; Дебелина : 4 см/1,6 инчи; полиетиленскиот материјал е без мирис и густ. Тревната ѕидна хартија усвојува напредна анти-ултравиолетова технологија. Може да избегне брзо избледување на лисјата. ●ИЗДРЖЛИВ И СТАБИЛЕН q-осумте испреплетени конектори можат цврсто да се закотват. Не е лесно да паднете од ѕидот. Задебелените јп навртки се превртен триаголник. Тоа ќе ја зголеми стабилноста на врската. Задниот дел на секој панел се состои од 289 мрежи кои можат да се намалат до саканата големина. €ВИСОК СИМУЛАЦИСКИ ИЗГЛЕД● - екранот за приватност на отворено доаѓа со светло зелена боја и меко чувство. Вештачките ѕидни панели за жива ограда имаат реален изглед. Трендовскиот модел е едноставен и убав. Ќе бидете потопени во зелената сцена. ●ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ-декорот во дворот е без напор и удобен за чистење. Можете лесно да го поврзете панелот на кое било место со различни видови опрема како стабилна завртка, пиштол за нокти, патент вратоврска, електричен пиштол за топење. ●ШИРОКА ПРИМЕНА●-позадината на шимшир слична на лисја може да се користи за многу места. Совршен е за сите надворешни или внатрешни апликации како дрвени огради, двор, домашна фасада и канцелариска работна површина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата