Белата Марка Женски Крст-Крст Вратот Четвртина Ракав Замав Фустан Со Џебови

Белата Марка Женски Крст-Крст Вратот Четвртина Ракав Замав Фустан Со Џебови

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Белата Марка Женски Крст-Крст Вратот Четвртина Ракав Замав Фустан Со Џебови овој зграби-и-оди, лесен фустан опремен крст деколте, три четвртини ракави, и трапез силуета и тоа е направен од најудобна ткаенина која е мека на кожата и завеси совршено на вашето тело. Набавете го овој фустан за вашиот следен секојдневен настан или придружете се за поформален изглед. Добро се комбинира со сандали или потпетици.Содржина на ткаенина : 95% Вискоза, 5% Спандексизи : Мал : ОДГОВАРА На Нас Големина 4-6медиум : ОДГОВАРА На Нас Големина 6-8големи : ОДГОВАРА На Нас Големина 8-10ХЛ : Одговара На Нас Големина 10-121Х : Одговара На Нас Големина 12-142Х : Одговара На Нас Големина 14-163Х : Одговара На Нас Големина 16-18ГАРМЕНТ НЕГА : МАШИНСКО перење/Рачно перење, со ладна вода, не пеглано или изветвено на високо ниво температура. Висат Сува."

Параметри на производот

Стоката во категоријата