Дизни Автомобили Џими Lugwrench, Минијатурни, Колекционерски Тркачки Автомобил Автомобил Играчки Врз Основа На Автомобили Филмови, За Деца Возраст И Постари, Разнобој?

Дизни Автомобили Џими Lugwrench, Минијатурни, Колекционерски Тркачки Автомобил Автомобил Играчки Врз Основа На Автомобили Филмови,

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Овие возбудливи умре-фрлија возила им помогне на автомобилите фанови имаат многу раскажување забава со нивните омилени ликови. Секој високо детален автомобил со скала 1 : 55 има логоа со потпис, тркалачки тркала и уникатни акценти на личноста за реална игра. Рекреирајте на екранот трки авантури и се смее право надвор од пакетот. Фановите на автомобили ќе имаат експлозија бидејќи рекреираат приказни од сите Автомобили филмови и шорцеви и замислуваат нови авантури! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Фановите ќе ги сакаат овие возила со карактер од 1 : 55 размери од Автомобили Дизни и Пиксар. Автентичните дизајни инспирирани од филмот ги истакнуваат личностите на ликовите и им помагаат на децата да се сетат на омилените филмски моменти како хиџинкс Во Радијатор Спрингс и тркачки возбудувања на Клипниот Куп!. Колекцијата вклучува широк спектар на возила од целиот свет На Автомобили за децата да можат да ја рекреираат својата омилена акција и сцени. Побарајте Молња Меквин, Матер, Џексон Сторм и многу други омилени ликови. Одличен подарок за љубителите На Автомобили возраст три години и нагоре!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата