Овошје На Разбојот Машка Кошула За Мускули Без Ракави, Големини С-4ХЛ

Овошје На Разбојот Машка Кошула За Мускули Без Ракави, Големини С-4ХЛ

Во магацинот.
DEN 295.68
Тековен:

Без разлика дали одите во теретана, или вие и вашите пријатели одлучувате да ја фрлите топката наоколу, Плодот На кошулата За мускули За дишење 360 го има грбот. Оваа одлична кошула без ракави вклучува Памук со прстен Еверсофт за врвна мекост и технологија за Двојна Одбрана за заштита од фитил и мирис. Останете сигурни знаејќи дека Плодот на Разбојот е опседнат со најмалите детали за квалитетот, перформансите, вклопувањето и удобноста, така што можете слободно да се фокусирате на она што ви е најважно. Машка мускулна кошула без ракави. Еверсофт прстен за дишење откачи памук обезбедува премиум мекост миење после миење. Технологијата за двојна Одбрана обезбедува фитил 90% Памук/10% Полиестер; 60% Памук/40% Полиестер. Увезени. Машина за перење. Овошје На Разбој Ставка Бр. СМ92000.

Параметри на производот

Стоката во категоријата