Монтирања X-Grip® Телефон Монтирање Со Кормило U-Болт База-Медиум

Монтирања X-Grip® Телефон Монтирање Со Кормило U-Болт База-Медиум

Во магацинот.
DEN 967.84
Тековен:

RAM-B-149 Z-UN7 U се состои од подлога за завртки обложена со цинк, рака со двоен приклучок и универзална Лулка X-grip®. Вклучен во овој пакет е хардвер кој ќе собере шини од 0,50" до 1,25" во дијаметар. Основата вклучува црни капачиња за покривање што треба да се постават над изложените краеви на завртката. Монтажата е дизајнирана со ОВЕН 1" патентиран гумен топчест и приклучен систем со дијаметар кој има точки на прилагодување на двата краја на раката со двоен штекер; ова овозможува речиси бесконечно прилагодување и совршени агли на гледање. Вклучениот композитен железнички адаптер може да ја намали шината на минимална ширина од 0,5". Вклучената лулка X-Grip® има чист и паметен дизајн на четири нозе што има голема моќ на држење без да го криете телефонот зад влошки од пена и пластика. Пролетта натоварена X-Grip® лулка се проширува и се собира, овозможувајќи совршено прилагодено вклопување на вашиот мобилен телефон. Совршено надополнување на модерниот елегантен ентериер на денешните возила, ram Меморијата x-grip® е лулка на мобилниот телефон еволуирана. X-grip® вклучува уред за врзување препорачан за апликации на отворено. Лулката е компатибилна со рачни уреди кои ќе одговараат на димензиите наведени подолу. Важно е да ги потврдите димензиите на вашиот рачен уред со куќиште/ракав/кожа при одредување на вкупната големина. Дизајн на " Х " со пролет со гумени капачиња спортува голема моќ на држење без да го крие телефонот; вклучува опционален уред за врзување за мир на умот за време на груба употреба. Вклучува у-болт база која располага шини од .5" до 1,25 " во дијаметар и средна должина, Б големина RAM МЕМОРИЈА Монтира двојно приклучок рака; топката и приклучок технологија овозможува речиси бесконечна прилагодливост. Изработени од алуминиум обложен со прав, морски одделение, компоненти од нерѓосувачки челик и композит со висока јачина за издржливост и сигурност во најсложените средини. Поддржан од доживотна гаранција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата