Карсон Делоса Едукација Галакси Соѕвездија Фестонирана Граница

Карсон Делоса Едукација Галакси Соѕвездија Фестонирана Граница

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Карсон Делоса Образование Галакси Соѕвездија Раковини Граница, 78 Парчиња Нашата Галаксија Соѕвездија Раковини Граници ќе додадете стилски допир на училница дисплеи, порака одбори, огласни табли, и повеќе. Дајте му на вашата огласна табла да прикаже совршен завршен допир со искривени граници. Галаксиските Соѕвездија На Границата имаат живописен облакодер нагласен со ѕвезди од златна фолија и соѕвездија. Со лесно прилагодување на границите На училницата На Карсон-Делоса, создавањето уникатни дисплеи е забавно и лесно. Исечете ги и слојните граници за да додадете димензија или користете поединечно за класичен стил. Бидете сигурни да проверите други производи Од Галакси за да ја надополнат вашата тема во училницата. Секое пакување вклучува 13 гранични ленти, секоја со димензии 3 'х 2,25" за вкупна должина од 39'. Продадени како 6 пакувања за вкупно 78 гранични ленти (234 стапки). Карсон Делоса Образование Галакси Соѕвездија Раковини Граница, 78 Парчиња : . Одлично за врамување на вашите огласни табли и прозорци или за дополнување на графикони и создавање класи. Украсете ја вашата средина за учење со оваа граница за повеќекратна употреба. Користете сами или во слоеви. Координирајте се со другите производи На Карсон Делоса за кохезивна тема во училницата. Вкупно 234 Стапки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата