Целзиусови Пенливи Енергетски Пијалоци - Без Шеќер или Конзерванси-Брзање Со Грозје

Целзиусови Пенливи Енергетски Пијалоци - Без Шеќер или Конзерванси-Брзање Со Грозје

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

ЦЕЛЗИУСОВИ. Во Живо Одговара. Уникатно измешана формула со здрава енергија и клучни витамини го прават ЦЕЛЗИУСОВИОТ идеален пијалок пред тренинг. Има малку натриум и содржи нула шеќер, без аспартам и без вештачки вкусови, бои или конзерванси. Енергетските пијалоци ЦЕЛЗИУСОВИ се Исто Така Сертифицирани Вегански, Кошер и не-гмо. Неговата комерцијална формула содржи екстракт од зелен чај и ЕГЦГ. Вклучува и екстракт од семе од гуарана, корен од ѓумбир за вкус и варење, витамин Ц за поддршка на вашиот имунолошки систем, витамин Б за производство на енергија и хром за да помогне во контролата на гладот. Зголемете ја вашата енергија и уживајте во освежувачкиот вкус На Грозје СО ЦЕЛЗИУСОВИ Пенливи Грозје Раш Фитнес Пијалок! Тој е газиран и има совршен баланс на вкус и енергија што служи како одличен избор за активен животен стил. ЦЕЛЗИУС е достапен во 12 мл. тенки лименки и продадени во погодни пакувања од 4. Пијалок Пред Тренингот. Вашиот Врвен Фитнес Партнер. Здрава Енергија, 200 мг Кофеин. Енергија За Живеење. Нула Шеќери, Нула Конзерванси. Нема Вештачки Вкусови или Бои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата