Инвикта Објет Д Уметност Автоматски Машки Часовник 32743

Инвикта Објет Д Уметност Автоматски Машки Часовник 32743

Во магацинот.
DEN 1090.88
Тековен:

Црно (Скелет Центар) бирање подобрено со прозрачни пиштол метални раце. Црно позлатено куќиште од нерѓосувачки челик со црно позлатена лента од нерѓосувачки челик. Автоматско движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Пламен Фузија кристал. Транспарентен случај. Преклопете Преку затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 48 мм. Опсег 24 мм х 8 инчи. Invicta 32743 Објект Д Уметност Часовник. Часовници. Калибар 2650 (Никел). Објект Д Уметност. Унисекс, Возрасни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата