Богатствата на каролина Bb9051cnl Срце Цвет Портокалова Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

Богатствата на каролина Bb9051cnl Срце Цвет Портокалова Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Богатствата на каролина Bb9051cnl Срце Цвет Портокалова Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојно Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Богатствата На Каролина Цвеќиња категорија на производи. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата