Модвеј Хармонија Sunbrella® Надворешен Двор Алуминиумска Фотелја Во Бело Сива Боја

Модвеј Хармонија Sunbrella® Надворешен Двор Алуминиумска Фотелја Во Бело Сива Боја

Во магацинот.
DEN 1919.84
Тековен:

Вклучете го животот Со Хармонија Надворешна Фотелја За Двор. Уживајте во секојдневен разговор под отворено небо со водоотпорен надворешен стол за сите временски услови од разноврсен комплет мебел што обезбедува исклучителен трем на отворено, двор, балкон или градинарско искуство. Исклучителен модерен комплет за мебел на отворено што ги надминува очекувањата, Фотелјата За Хармонија Патио доаѓа со меки и издржливи полиестерски текстилни® панели, квадратни алуминиумски основи обложени со прав, Перници за Сончање® и капачиња за стапала што не означуваат. Надворешен стол кој организира според спонтаните потреби на вашите гости, поставете ги вашите глетки на отворени и инспирирани моменти Со Колекцијата Хармонија На Отворено Двор. ОСВЕЖУВАЊЕ НА ДВОРОТ-Ажурирајте го вашиот двор или трем со поканување мебел на отворено. Без напор приспособете ги потребите на вашиот надворешен простор со мебел кој е одличен за забава на семејството и пријателите. ОТПОРЕН НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ - со модерен инспириран дизајн, овој стол за внатрешен двор има издржлива алуминиумска рамка обложена со прав, која е отпорна на вода и УВ за години надворешна употреба. Современ СТИЛ - меки и издржливи Полиестерски текстил® панели го подобруваат модерниот изглед на оваа надворешна фотелја. Оваа колекција отвора бескрајни конфигурации за да одговараат на секоја пригода. SUNBRELLA® ПЕРНИЦИ-Уживајте во добро време додека уживате во сигурна удобност. Бледнеат и отпорни на вода, перничињата за сите временски услови имаат навлаки за Ткаенина за Сончање што Може да се перат во Машина за лесно одржување. НАДВОРЕШНА ФОТЕЛЈА-Совршена За двор или покрај базен, Хармонијата надополнува различни надворешни декори. Вклучува пластични лизгалки за стапала. Димензии : 33 "Л х 35" В х 32 " Ч; Ограничување На Тежината : 350 фунти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата